ul. Gdyńska 32, 62-004 Czerwonak

SYSTEMY BRAM

JAKOŚĆ GODNA ZAUFANIA

Systemy bramowe DoorHan to idealny wybór, który zapewni Państwu wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa przy użytkowaniu bram. Firma DoorHan może zaoferować nie tylko wysokojakościowy produkt, który służyć będzie przez długie lata, ale który nada również harmonijnego i atrakcyjnego wyglądu Państwa elewacji.

Firma DoorHan zorganizowała całościową produkcję systemów bramowych. Dzięki temu odpowiadamy za jakość wyrobów. Wysokie parametry eksploatacyjne naszych bram wyznaczane są jeszcze na etapie projektowania. Praca specjalistów firmy pozwala na projektowanie bram dla dowolnych warunków ich użytkowania, uwzględnia szeroki zakres sezonowych zmian temperatur oraz inne specyficzne warunki.

Nasze wyroby to połączenie nowoczesnych technologii i materiałów. Ciągle doskonalimy się i rozwijamy nadążając za nowoczesnymi trendami i oferując bramy odpowiadające współczesnym wymaganiom.

Na wszystkich etapach - od projektowania do montażu bram - w naszej firmie pracują profesjonaliści doskonale znający swoją pracę. Troszczymy się o kwalifikacje naszych pracowników, gdyż ich odpowiedzialność i profesjonalizm jest gwarancją dobrej jakości produkowanych wyrobów oraz ich serwisu.

Wszystkie zespoły i podzespoły bram przemysłowych DoorHan produkowane są na certyfikowanych urządzeniach o światowym poziomie. Wszystkie elementy składowe bram przechodzą badania na zgodność z wymaganiami norm światowych.

Obecnie w świecie stawiane są wysokie wymagania dotyczące produkcji i wyrobów niezagrażających środowisku. Dlatego DoorHan stosuje przyjazne
środowisku materiały o wysokiej jakości.

Nasze systemy bramowe obliczone są na dużą intensywność ich użytkowania oraz na wysoką trwałość, dlatego stosujemy materiały o wysokiej jakości: nowoczesne, superwytrzymałe stopy, farby i materiały na powłoki ochronne czołowych światowych producentów.

 

Firma DoorHan oferuje bogaty wybór rozwiązań kolorystycznych dla systemów bramowych. Niepodważalną zaletą jest nie tylko bogaty wybór kolorów, ale również wysoka jakość stosowanych farb i lakierów. Panele warstwowe oraz listwy aluminiowe malowane są w warunkach fabrycznych na specjalistycznych liniach malarskich.

Media społecznościowe

Dołącz do nas na mediach społecznościowych. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami w każdej chwili i w każdym miejscu.

Newsletter

Kontakt

62-004 Czerwonak, ul. Gdyńska 32
k/Poznania
Telefon: +48 61 881 97 10
Telefon: +48 787 780 776
Telefon: +48 885 241 234
FAX: +48 61 666 00 76
E-mail: biuro@doorhan.pl