ul. Gdyńska 32, 62-004 Czerwonak

Bramy harmonijkowe

Bramy harmonijkowe DoorHan

W celu rozwiązania trudnych zadań, polegających na  zabezpieczeniu dużych otworów DoorHan oferuje unikalne rozwiązanie – bramy składane. Grupa DoorHan oferuje nowe wyroby – składane bramy podwieszane i z elementami oporowymi. Bramy składane DoorHan mogą być instalowane w kompleksach garażowych, w hangarach dla sprzętu samochodowego i pojazdów.
Bramy składają się z połączonych z sobą sekcji pionowych składających się w harmonijkę. Połączone sekcje mogą rozsuwać w jedną stronę lub w różne strony. Przy całkowicie otwartych bramach sekcje w sposób zwarty unieruchamiane są przy krawędziach otworu nie zajmując wiele miejsca.

Cechą szczególną składanych bram DoorHan jest stosowanie w pancerzu bramy nowoczesnych paneli sandwich oraz wielostopniowego systemu uszczelnień. Dzięki panelom sandwicz bramy stanowią izolację akustyczną i pozwalają na zatrzymanie ciepła wewnątrz pomieszczenia. System uszczelnień (uszczelnienie między pancerzami bramy, uszczelnienie boczne, czołowe, między skrzydłami bramy oraz uszczelnienie szczotkowe) pozwalają unikać zamarzania pancerza bramy oraz przeciągów. Niezawodne zawiasy oraz prowadnica dolna gwarantują niezawodne i wieloletnie sprawne działanie bramy.

Media społecznościowe

Dołącz do nas na mediach społecznościowych. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami w każdej chwili i w każdym miejscu.

Newsletter

Kontakt

62-004 Czerwonak, ul. Gdyńska 32
k/Poznania
Telefon: +48 61 881 97 10
Telefon: +48 787 780 776
Telefon: +48 885 241 234
FAX: +48 61 666 00 76
E-mail: biuro@doorhan.pl