ul. Gdyńska 32, 62-004 Czerwonak

Technika przeładunku

Technika przeładunku DoorHan

Rozwój logistyki spowodował udoskonalenie urządzeń przeładunkowych

Nowoczesne urządzenia dla terminali i magazynów kilkakrotnie skracają czas prac przeładunkowych. Minimalny pod względem czasu trwania, maksymalny pod względem efektywności prac proces załadunku i wyładunku stał się normą dla gospodarki magazynowej. Do przeszłości należą już brygady ładowaczy przenoszących ręcznie ciężary: operacje związane z przemieszczaniem ładunków z samochodów ciężarowych do magazynów i odwrotnie realizowane są poprzez specjalne bramy i urządzenia - doki przeładunkowe, wyrównawcze rampy przeładunkowe, uszczelnienia bram. Rampy składane, rampy mobilne, podnośniki, domki przeładunkowe – to tylko niektóre specjalistyczne urządzenia produkowane przez DoorHan.

Wykorzystywanie urządzeń magazynowych DoorHan praktycznie całkowicie wyklucza uszkodzenie ładunku.

Wszystkie urządzenia DoorHan poddawane są szczegółowym badaniom na zgodność z danymi deklarowanymi w metrykach technicznych urządzeń.

DoorHan oferuje specjalne urządzenia pozwalające na optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej terminali magazynowych.

Zaleca się dokonywanie doboru urządzeń przeładunkowych już na etapie projektowania terminalu.

Przy projektowaniu urządzeń uwzględniane są takie czynniki, jak wysoka intensywność eksploatacji i wysokie obciążenia. Szczególną uwagę zwraca się przy tym na bezpieczeństwo pracowników obsługi.

Urządzenia przeładunkowe DoorHan z powodzeniem wykorzystywane są przez takie firmy, jak «Wimm-Bill-Dann», «FM Logistic», sieć hipermarketów «Auchan», Browar «Bałtika», Browar Kliński i wiele innych.

ELEMENTY SYSTEMÓW PRZEŁADUNKOWYCH OPRACOWANO Z UWZGLĘDNIENIEM WARUNKÓW KLIMATYCZNYCH ORAZ ZGODNIE Z NAJWYŻSZYMI STANDARDAMI JAKOŚCI

BEZPIECZEŃSTWO

NIEZAWODNOŚĆ

EFEKTYWNOŚĆ

WYSOKA TRWAŁOŚĆ

Media społecznościowe

Dołącz do nas na mediach społecznościowych. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami w każdej chwili i w każdym miejscu.

Newsletter

Kontakt

62-004 Czerwonak, ul. Gdyńska 32
k/Poznania
Telefon: +48 61 881 97 10
Telefon: +48 787 780 776
Telefon: +48 885 241 234
FAX: +48 61 666 00 76
E-mail: biuro@doorhan.pl