Napędy do bram przemysłowych

Napędy do bram przemysłowych

Napędy elektromechaniczne SHAFT przeznaczone są do automatyzacji przemysłowych bram segmentowych. Napędy nasadowe serii SHAFT są niezawodne, mają ergonomiczną konstrukcję i są przystosowane do pracy w różnych warunkach. Szeroki zakres temperatur od -20 do +55 °C umożliwia montaż napędów w różnych strefach klimatycznych. Wszystkie komponenty napędów przemysłowych wykonane są z materiałów zgodnych z Dyrektywą 2002/95/WE (RoHS) ograniczającą zawartość szkodliwych substancji.

Napędy do bram segmentowych

Napędy nasadowe z serii SHAFT przeznaczone są do automatyzacji przemysłowych bram segmentowych ze sprężynami skrętnymi. Napędy są zaprojektowane do montowania tylko na wale. Do motoreduktorów stosowana jest zaawansowana technologia "kąpieli olejowej". Każdy napęd składa się z silnika elektrycznego, reduktora i wbudowanego sterownika. Silnik elektryczny i przekładnia redukcyjna są zamknięte w jednym korpusie. Kaseta 3-przyciskowa jest podłączona do jednostki  sterowniczej napędu.

Czytaj więcej

Napędy do bram szybkobieżnych

Jednostki sterujące serii HSDC 181900, HSDC 18191, HSDC 18192, HSDC 18193, HSDC 18191 (N) są przeznaczone do sterowania bramami szybkobieżnymi serii SpeedRoll, SpeedFold.

Czytaj więcej

Napędy do bram rolowanych

Napęd dla bram rolowanych Shaft-500 może być zainstalowany w pomieszczeniach przemysłowych, handlowych, domowych i innych obiektów. 

Napęd jest łatwy w obsłudze i bezpieczny w obsłudze: w przypadku zagrożenia naciśnięcie przycisku awaryjnego natychmiast wyłączy zasilanie jednostki sterującej silnika. Szybkie i dokładne zatrzymanie silnika elektrycznego zapewnia elektromagnetyczny układ hamulcowy. Aby poprawić niezawodność napędu w projekcie zastosowano podwójne wyłączniki krańcowe. Po wyłączeniu zasilania brama jest sterowana ręcznie za pomocą reduktora łańcucha.

Czytaj więcej

Napędy do bram harmonijkowych

Napędy do bram harmonijkowych

Czytaj więcej