ul. Gdyńska 32, 62-004 Czerwonak

Witamy na stronie DOORHAN Polska - Zintegrowane rozwiązania dla Twojej inwestycji

JAKOŚĆ - NIEZAWODNOŚĆ - BEZPIECZEŃSTWO

O spółce

Spółka DoorHan jest odnoszącą sukcesy spółką rodzinną, która na rynku działa już od roku 1994. W roku 1994 została zainstalowana pierwsza brama własnej produkcji, a od tego czasu spółka DoorHan rozrosła się z małej firmy montażowej do ponadnarodowego holdingu wytwórczego DoorHan Group. Spółka wytwarza następujące produkty: bramy segmentowe, drzwi wejściowe, urządzenia przeładunkowe, rolety, napędy i akcesoria, bramy hangarowe, bramy szybkobieżne, bramy harmonijkowe, szlabany, ogrodzenia, konstrukcje modułowe. DoorHan Group ma 9 filii i 23 wydziały produkcyjne oraz magazyny o całkowitej powierzchni przekraczającej 300 000 m². Spółka zatrudnia ponad 2500 pracowników, ma sieć ponad 8000 przedstawicieli handlowych. Główne centra produkcji i dystrybucji produktów znajdują się w Europie, Rosji i Chinach. Sieć sprzedaży DoorHan rozciąga się od Atlantyku aż po Ocean Spokojny, pokrywa całą Europę, Rosję, kraje Wspólnoty Niepodległych Państw i Chiny. Produktami DoorHan zajmują się przedstawiciele handlowi również w Ameryce Południowej, Północnej Afryce, na Środkowym Wschodzie, i w Azji Południowo-Wschodniej, Indiach, Australii i w Nowej Zelandii.

Historia

 • 1994 zainstalowano pierwszą bramę własnej produkcji. Od tego czasu marka DoorHan rozwinęła się z małej firmy montującej w ponadnarodowy holding, DoorHan Group.
 • 2008 spółka rozpoczęła produkcję w Europie.
 • 2009 spółka rozpoczęła dystrybucję w Polsce.
 • 2010 została uruchomiona automatyczna linia do produkcji paneli warstwowych w fabryce DoorHan w Kadaniu
 • 2011 uruchomiono automatyczną linię do produkcji segmentowych bram garażowych. Do zakładu przybyło kilka maszyn służących do produkcji elementów bocznych, profili typu C i prowadnic do bram segmentowych.
 • 2012 rozpoczęto eksploatację kabiny lakierniczej, dzięki czemu możliwe jest pomalowanie bram we wszystkich kolorach zgodnie z wzornikiem RAL.
 • 2013 fabryka w Czechach posiada giętarkę do łuków, maszynę profilującą do produkcji prowadnic, konsol kątowych i wzmacniających profili omega.
 • Garażowe segmentowe bramy garażowe i bramy przemysłowe oraz inne produkty marki DoorHan z powodzeniem sprzedają się na całym świecie.

Nasze usługitrochę informacji o nas

DoorHan w Polsce istnieje od 2009 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Czerwonaku pod Poznaniem. Poza biurem centrali, znajduje się też magazyn.

DoorHan Polska zapewnia szybki i profesjonalny serwis, gwarantuje fachową obsługę klienta oraz konkurencyjne ceny.

DoorHan Polska posiada rozbudowaną sieć parnterów na terenie całego kraju.

Europejski zakład DoorHan znajduje się w Republice Czeskiej w pobliżu miasta Kadaň, niedaleko granicy z Niemcami i jest wyspecjalizowany w kompleksowej produkcji bram segmentowych. Zakład w Kadaniu produkuje panele warstwowe i komponenty do bram segmentowych, przygotowuje zastawy bram garażowych do montażu w obiektach rezydencjalnych i przemysłowych.

Spółka DoorHan wykorzystuje w pełni zautomatyzowane linie do produkcji paneli warstwowych, o wydajności przekraczającej 12000 mb paneli różnych typów i wielkości na dzień. Do wykonania końcowego produktu o najwyższej jakości stosuje się nowoczesne urządzenia high-tech. Panele warstwowe są oferowane w szerokiej skali designu i kolorów, które są poszukiwane na rynku europejskim.

Zakład produkcyjny DoorHan w Kadaniu, specjalizuje się w wyrobie i dystrybucji: segmentowych bram garażowych i przemysłowych; paneli warstwowych i komponentów do bram segmentowych; napędów i wyposażenia; techniki przeładunkowej; komponentów do rolet; stalowych drzwi wejściowych.

Produkty DoorHan z Republiki Czeskiej są dostarczane do krajów europejskich, na północ Afryki, do Ameryki Południowej i na Środkowy Wschód.Europejskie produkty spółki DoorHan są znane z łatwego montażu, bezpieczeństwa, niezawodności, długiej żywotności, jakości i konkurencyjnej ceny. Wszystkie wyroby są w pełni zgodne z europejskimi standardami.

Spółka DoorHan w mieście Suzhou, wytwarza produkty na rynek Chiński, rynki w Azji i Oceanii. Zakład jest wyspecjalizowany w produkcji bram segmentowych, szerokiego asortymentu napędów i techniki przeładunku.

.

.

DoorHan Group ma kompleksowy system produkcji i dystrybucji wyrobów, składający się z 7 zakładów i 23 wydziałów produkcyjnych oraz magazynów pokrywających teren całego kraju. Spółka DoorHan w Rosji produkuje na rynek krajowy oraz do krajów Wspólnoty Niepodległych Państw.

Systemy bram - zakład znajduje się w obwodzie Moskiewskim, jest wyspecjalizowany w produkcji segmentowych bram garażowych i przemysłowych. Zdolność produkcyjna: 450 bram segmentowych na dzień.

Rolety - zakład znajduje się w obwodzie Moskiewskim, jest wyspecjalizowany w produkcji rolet i ich komponentów. Zdolność produkcyjna: 55 000 m profili na dzień.

Technika przeładunku - zakład znajduje się w obwodzie Moskiewskim, produkuje szeroki asortyment techniki przeładunkowej. Zdolność produkcyjna: 20-35 jednostek na dzień.

Stalowe drzwi wejściowe - zakład znajduje się w mieście Ostashkov, jest wyspecjalizowany przede wszystkim w produkcji stalowych drzwi wejściowych i przeciwpożarowych stalowych drzwi wejściowych. Zdolność produkcyjna: 700 drzwi na dzień.

Systemy aluminiowe - zakład znajduje się w obwodzie Moskiewskim, produkuje profile aluminiowe i szpule aluminiowe. Zdolność produkcyjna: 2000 ton na miesiąc.

Komponenty - zakład znajduje się w obwodzie Moskiewskim, jest wyspecjalizowany w produkcji najróżniejszych części do drzwi, rolet, techniki przeładunkowej, itp.

Konstrukcje modułowe – zakład znajduje się w Nowosybirsku i jest wyspecjalizowany w produkcji szerokiej oferty konstrukcji modułowych. Zdolność produkcyjna: 35 jednostek na dzień.

 

MISJA I CELE

Misja

 • Oferowanie produktów o wysokiej jakości, wykonanych w nowoczesnym designie przy zastosowaniu najnowszych technologii high-tech
 • Inwestowanie w przyszłość, tworzenie niezawodnej infrastruktury do efektywnego oferowania produktów i usług
 • Poprawa jakości wyrobów, podnoszenie technologicznego poziomu produkcji
 • Dostosowanie produktów do warunków istniejących w krajach, w których spółka planuje sprzedaż

Cele

Wystawy

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Media społecznościowe

Dołącz do nas na mediach społecznościowych. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami w każdej chwili i w każdym miejscu.

Newsletter

Kontakt

62-004 Czerwonak, ul. Gdyńska 32
k/Poznania
Telefon: +48 61 881 97 10
Telefon: +48 787 780 776
Telefon: +48 885 241 234
FAX: +48 61 666 00 76
E-mail: biuro@doorhan.pl