Dla przemysłu

Dla przemysłu

Tam gdzie konieczne jest maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych
Firma DoorHan zorganizowała całościową produkcję produktów dla przemysłu. Dzięki temu odpowiadamy za jakość wyrobów. Wysokie parametry eksploatacyjne naszych wyrobów wyznaczane są jeszcze na etapie projektowania. Praca specjalistów firmy pozwala na projektowanie produktów dla dowolnych warunków ich użytkowania, uwzględnia szeroki zakres sezonowych zmian temperatur oraz inne specyficzne warunki. Nasze wyroby to połączenie nowoczesnych technologii i materiałów. Ciągle doskonalimy się i rozwijamy nadążając za nowoczesnymi trendami i oferując produkty odpowiadające współczesnym wymaganiom.

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe segmentowe, roletowe, szybkobieżne, harmonijkowe, podwieszane, kurtyny paskowe, bramy wahadłowe.

Czytaj więcej

Systemy przeładunkowe

Doki przeładunkowe przeznaczone są do montażu rampy wyrównawczej i uszczelniacza. Ze względu na fakt, że domki są wyprowadzane z budynku, ich użycie pozwala utrzymać mikroklimat i zaoszczędzić miejsce w obiektach magazynowych, a także chronić ładunek przed czynnikami klimatycznymi. Są one niezbędne w miejscach, w których konieczne jest maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych i istnieją zwiększone wymagania dotyczące reżimu temperaturowego, a także gdzie nie można zaparkować ciężarówek prostopadle do budynku.

Czytaj więcej

Drzwi techniczne

Firma DoorHan oferuje drzwi techniczne wyróżniające się wysoką wydajnością, niezawodnością i trwałością. Drzwi techniczne przeznaczone są do pokrywania zewnętrznych i wewnętrznych otworów, dostarczane są zmontowane i gotowe do montażu, mogą być wykonane z otwieraniem prawym lub lewym, pojedyncze lub podwójne, akustyczne lub z przeszkleniem. Zakres zastosowania: w pawilonach handlowych, w biurach szkół, szpitalach, przedszkolach itp.

Czytaj więcej

Ogrodzenia przemysłowe

Firma DoorHan oferuje nowoczesne konstrukcje metalowe przeznaczone do ochrony terytorium i ograniczania przestrzeni wewnętrznej w różnych obiektach. Sekcie ogrodzeń, bramy przesuwne, bramy skrzydłowe, furtki oraz szlabany zapewniają zintegrowane podejście do ochrony obiektu i łatwy dostęp do ogrodzonego terenu. Produkty DoorHan są równie dobrze dostosowane zarówno do sektora prywatnego, jak i sektora przemysłowego.

Czytaj więcej