Rampy przeładunkowe

Rampy przeładunkowe

Tam gdzie potrzebny jest szybki załadunek i wyładunek towaru
Wyrównawcze rampy przeładunkowe przeznaczone są do kompensowania różnicy wysokości między platformą ładunkową pojazdu ciężarowego, a posadzką magazynu. Dzięki rampom wyrównawczym zapewniony jest szybki i łatwy podjazd wózków widłowych do platformy ładunkowej pojazdu. Rampy wyrównawcze DoorHan mogą być stosowane w przypadku samochodów wyposażonych we wbudowane podnośniki. Szybkość i prostota załadunku / wyładunku sprawia, że koszty zakupu rampy wyrównawczej zwrócą się w ciągu pół roku.

Korzyści

Optymalizacja procedur roboczych

Rampy przeładunkowe umożliwiają wózkom widłowym szybki i bezproblemowy załadunek/rozładunek samochodów ciężarowych.

Szeroki wybór modeli

Szeroka oferta ramp przeładunkowych umożliwia wybór najkorzystniejszego rozwiązania dla każdej firmy.

Elektrohydrauliczna rampa przeładunkowa z wargą teleskopową

Elektrohydrauliczne platformy poziomujące z wysięgnikiem teleskopowym serii DSi są najbardziej efektywnymi urządzeniami zapewniającymi dostęp wózka widłowego z magazynu do nadwozia pojazdu mechanicznego. Stosowane w przypadkach, gdy konieczne jest ustawienie rampy tak dokładnie, jak to możliwe w nadwoziu, a także w przypadku bocznego ładowania samochodów. Segmenty ramp umożliwiają pracę z samochodami, których szerokość jest mniejsza niż szerokość platformy.

Czytaj więcej

Elektrohydrauliczna rampa przeładunkowa z wargą na zawiasie

Elektrohydrauliczne rampy przeładunkowe z klapą na zawiasie typu DLHHi są najwygodniejszym urządzeniem, które umożliwia organizację miejsc przeładunkowych i zapewnia szybki załadunek i wyładunek towaru. Przy uruchomieniu rampa podnosi się, a klapa podczas obrotu rozkłada się. Potem rampa opada, aż nie osiągnie podłogi przestrzeni ładunkowej samochodu. Po tych czynnościach rampa jest gotowa do pracy. Po zakończeniu przeładunku rampa podnosi się, klapa opada i przechodzi do położenia pionowego, przy czym rampa zajmuje położenie wyjściowe. Elektrohydrauliczne rampy przeładunkowe z klapą obrotową typu DLHHi są w ofercie dostępne również w wersji osadzonej i podwieszanej.

Czytaj więcej

Elektrohydrauliczna rampa przeładunkowa konsolowa z wargą na zawiasie

Elektrohydrauliczne platformy poziomujące z rampą obrotową typu DLHHC to typowe urządzenia do przeładowywania miejsc. Po uruchomieniu platforma unosi się, a rampa, obracając się, otwiera się. Platforma jest obniżana, aż osiągnie podłogę karoserii. Po zakończeniu operacji załadunku i rozładunku platforma zostaje podniesiona, rampa zostaje obniżona, a platforma wraca do pierwotnego położenia. Platforma ma uniwersalny typ instalacji.


Czytaj więcej

Mechaniczna rampa przeładunkowa z wargą na zawiasie

Mechaniczna platforma wyrównawcza serii MODLi nie wymaga zasilania, może być stosowana w przypadkach, w których nie ma elektryczności i nie ma możliwości zainstalowania platformy elektrohydraulicznej. Platforma mechaniczna podnosi się ręcznie, z siłą dwóch osób, podczas gdy warga obraca się automatycznie. Platforma jest opuszczana, aż dotrze do karoserii samochodu. Po zakończeniu prac platforma zostaje podniesiona, warga opuszczona, a platforma wraca do pierwotnego położenia. Montaż odbywa się metodą wbudowaną lub podwieszaną.

Czytaj więcej

Mechaniczna mini rampa przeładunkowa

Rampa poziomująca MDLM została zaprojektowana jako wygodne i ekonomiczne rozwiązanie do pracy z mniej więcej taką samą wysokością samochodów. Minidok nie wymaga zasilania, może być stosowany w przypadkach, gdy nie jest możliwe zainstalowanie platformy elektrohydraulicznej. Platforma mechaniczna obsługiwana jest ręcznie za pomocą dźwigni, za pomocą siły jednej osoby. Podczas podnoszenia rampy, obracanie, otwiera się. Następnie platforma zostaje opuszczona, aż osiągnie podłogę karoserii. Po zakończeniu prac platforma ponownie się podnosi, rampa zamyka się, a platforma powraca do pierwotnego położenia. Instalacja odbywa się na specjalnie przygotowanej rampie lub w studzience.

Czytaj więcej