Bramy

Bramy garażowe

Tam gdzie liczy się mikroklimat obiektu

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe RSD01 i RSD02 przeznaczone są do zamykania otworów o garażach i pomieszczeniach technicznych. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja i różnorodne typy prowadzeń umożliwiają zestawienie tej serii bram w pomieszczeniach o różnych cechach architektonicznych.

Czytaj więcej

Bramy roletowe

Bramy roletowe są stosowane do ochrony otworów przed włamaniem i niekorzystnych warunków pogodowych, aby stworzyć komfort w pomieszczeniach poprzez zwiększenie ciepła i izolacji akustycznej.

Czytaj więcej

Bramy rozwierne

Bramy garażowe DoorHan są instalowane w sektorach prywatnych, komercyjnych i przemysłowych, na przykład w garażach, warsztatach, warsztatach naprawczych, halach produkcyjnych. Klasyczna konstrukcja zapewnia niezawodność i długą żywotność drzwi, wypełniając płótno panelami warstwowymi - wysoką energooszczędność.

Czytaj więcej

Bramy uchylne

Bramy uchylne, zwane także płytowymi, są to popularne bramy stosowane do zamykania garażu. Ich niewątpliwą zaletą jest prosta, stabilna i wytrzymała konstrukcja. Pracuje ona cicho i zapewnia trwałość w użytkowaniu. 

Czytaj więcej

Automatyka bram

Automatyczne napędy sufitowe DoorHan serii Sectional idealnie nadają się do automatyzacji bram segmentowych. Urządzenia automatyczne instalowane w bramach pozwalają na otwieranie lub zamykanie bramy przy pomocy pilota, bez wychodzenia z samochodu. Obudowa napędu ma nowoczesny, stylowy wygląd i wyposażona jest w lampkę, która oświetla garaż przed wjeżdżającym samochodem.

Czytaj więcej