Bramy garażowe

Bramy garażowe

Tam gdzie liczy się mikroklimat obiektu
Bramy garażowe DoorHan to idealny wybór, który zapewni Państwu wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa przy użytkowaniu bram garażowych. Firma DoorHan może zaoferować nie tylko wysokojakościowy produkt, który służyć będzie przez długie lata, ale który nada również harmonijnego i atrakcyjnego wyglądu Państwa garażowi.

Przykładowe zastosowania bram garażowych

 • bramy garażowe w budynku mieszkalnym
 • bramy garażowe w budynku wielorodzinnym
 • bramy garażowe w budynku gospodarczym
 • bramy garażowe w garażu wolnostojącym
 • brama do garażu jednostanowiskowego
 • brama do garażu dwustanowiskowego
 • brama do garażu blaszanego
 • brama do garażu podziemnego
 • bramy do garaży zbiorczych
 • bramy garażowe do komórek lokatorskich
 • bramy garażowe do wiat i drewutni
 • bramy garażowe do warsztatu samochodowego

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe przeznaczone są do zamykania otworów o garażach i pomieszczeniach technicznych. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja i różnorodne typy prowadzeń umożliwiają zestawienie tej serii bram garażowych w pomieszczeniach o różnych cechach architektonicznych.

Czytaj więcej

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane są stosowane do ochrony otworów przed włamaniem i niekorzystnych warunków pogodowych, aby stworzyć komfort w pomieszczeniach poprzez zwiększenie ciepła i izolacji akustycznej.

Czytaj więcej

Bramy garażowe rozwierne

Bramy garażowe rozwierne DoorHan są instalowane w sektorach prywatnych, i komercyjnych, na przykład w garażach, warsztatach, warsztatach naprawczych. Klasyczna konstrukcja zapewnia niezawodność i długą żywotność drzwi, wypełniając płótno panelami warstwowymi - wysoką energooszczędność.

Czytaj więcej

Bramy garażowe uchylne

Bramy garażowe uchylne, zwane także płytowymi, są to popularne bramy stosowane do zamykania garażu. Ich niewątpliwą zaletą jest prosta, stabilna i wytrzymała konstrukcja. Pracuje ona cicho i zapewnia trwałość w użytkowaniu. 

Czytaj więcej

Automatyka bram garażowych

Automatyczne napędy DoorHan idealnie nadają się do automatyzacji bram garażowych. Urządzenia automatyczne instalowane w bramach pozwalają na otwieranie lub zamykanie bramy przy pomocy pilota, bez wychodzenia z samochodu.

Czytaj więcej

Zalety bram garażowych

Bramy garażowe oszczędzające energię

01
Wyniki obiektywnych badań przeprowadzonych przez instytut fizyki budowlanej potwierdziły, że bramy garażowe firmy DoorHan posiadają najwyższe charakterystyki w zakresie oszczędności energii. Dzięki temu bramy garażowe DoorHan zatrzymują ciepło wewnątrz pomieszczeń w okresie chłodów oraz zapewniają komfortową temperaturę podczas upałów.

Wygoda i komfort

02
Automatyczne bramy garażowe DoorHan sterowane są zdalnie. Naciskając przycisk można otworzyć lub zamknąć garaż nie wychodząc z samochodu, co jest szczególnie ważne zimą oraz podczas wietrznej lub deszczowej pogody.

Rozwiązania podkreślające indywidualność

03
Firma DoorHan oferuje Państwu wiele wariantów wykonania bram garażowych, co pozwoli dobrać wygląd zewnętrzny maksymalnie pasujący pod względem aranżacji do Państwa domu. Bogaty wybór kolorów oraz dodatkowe akcesoria pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego wyglądu, który będzie odzwierciedlać Państwa indywidualność.

Wysoka trwałość i niezawodność

04
Wieloletnie doświadczenie działalności firmy DoorHan owocuje niezawodnością wyrobów projektowanych i produkowanych wg najnowszych standardów i najnowocześniejszych technologii produkcji.

Krótkie terminy realizacji

05
Na wszystkich etapach prac od sporządzenia zamówienia, poprzez produkcję i montaż do serwisu w firmie DoorHan pracują profesjonaliści doskonale znający swoją pracę. Dzięki temu bramy garażowe zostaną zainstalowane w bardzo krótkim terminie i będą służyć Państwu przez długie lata.

Produkcja bram przyjazna środowisku

06
Do produkcji bram garażowych DoorHan stosowane są wyłącznie ekologicznie czyste materiały. Każdy współczesny człowiek troszczy się nie tylko o czystość swojego domu i swojej działki, ale również o czystość otaczającego środowiska. Właśnie dlatego firma DoorHan produkuje wyroby charakteryzujące się wysoką jakością, ale również ekologicznie czyste. Dzięki stosowaniu nowoczesnych, materiałów bramy garażowe DoorHan są niezawodne i wygodne w użytkowaniu. Powierzchnię bram garażowych DoorHan łatwo jest wyczyścić przy pomocy wody, przy czym nie ma potrzeby stosowania specjalnych środków myjących.