Warunki użytkowania

Warunki korzystania z witryny

    • Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u Doorhan Trade Sp. z o.o. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży lub innej umowie zawartej z DOORHAN Trade Sp. z o.o.

    • Zawartość niniejszej witryny podlega ochronie przepisami prawa autorskiego. Prawa z tego tytułu przysługują DOORHAN Trade Sp. z o.o.  i są zastrzeżone. Wykorzystywanie bez upoważnienia jakichkolwiek materiałów zamieszczonych w niniejszej witrynie może stanowić naruszenie praw autorskich. Żadne materiały znajdujące się w niniejszej witrynie, w tym tekst, grafika i kod programistyczny, nie mogą być udostępniane publicznie, reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody DOORHAN Trade Sp. z o.o.
    • Rejestrując się na stronie internetowej lub w inny sposób pozostawiając dane osobowe, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest DOORHAN Trade Sp. z o.o.  (ul. Gdyńska 32, 62-004 Czerwonak). Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług drogą elektroniczną zgodnie z regulaminem doorhan.pl jak również w celu komunikacji związanej z funkcjonowaniem portalu doorhan.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji kontaktu. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (w tym celu możesz kontaktować się DOORHAN Trade Sp. z.o.o.  na adres e-mail: biuro@doorhan.pl lub pisemnie na adres siedziby).