Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe

Tam gdzie liczy się mikroklimat obiektu

Brama segmentowe

Przemysłowe bramy segmentowe są instalowane na terenie otworów w budynkach przemysłowych, magazynach, sklepach, terminalach i innych obiektach przemysłowych, gdzie muszą spełnić znacznie bardziej rygorystyczne wymagania niż bramy garażowe. Ponieważ bramy przemysłowe są eksploatowane z dużą intensywnością, aby zapewnić długotrwałą pracę bez uszkodzeń, mają zwiększoną wytrzymałość dzięki wzmocnionej konstrukcji. 

Czytaj więcej

Bramy roletowe

Bramy roletowe są stosowane do ochrony otworów przed włamaniem i niekorzystnych warunków pogodowych, aby stworzyć komfort w pomieszczeniach poprzez zwiększenie ciepła i izolacji akustycznej.

Czytaj więcej

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne przeznaczone są do izolacji i zachowania mikroklimatu pomieszczeń w obiektach przemysłowych, magazynowych, handlowych i innych.

Czytaj więcej

Bramy harmonijkowe

Bramy harmonijkowe są przeznaczone do montażu w pomieszczeniach przeznaczonych do zastosowań przemysłowych, gdzie konieczne jest zablokowanie otworów dużych wielkości: w kompleksach magazynowych i garażowych, w zajezdni transportowej, hangarach do samoloty, salony samochodowe itp.

Czytaj więcej

Bramy przesuwne

Bramy przesuwne są przeznaczone do montażu w pomieszczeniach przemysłowych, gdzie konieczne jest zablokowanie dużych otworów: w kompleksach magazynowych i garażowych, w składach transportowych, hangarach dla samolotów, salonach, itp.

Czytaj więcej

Kurtyny paskowe

Kurtyny paskowe przeznaczone są do izolacji i zachowania mikroklimatu pomieszczeń w obiektach przemysłowych, magazynowych, handlowych i innych. Projekt zasłon z folii w paski pozwala im na powrót do pierwotnej pozycji i automatycznie zamykają się natychmiast po przejściu przez nie.

Czytaj więcej

Bramy wahadłowe

Bramy wahadłowe foliowe PCV są przeznaczone do izolacji i konserwacji mikroklimatu obiektów przemysłowych, magazynowych, handlowych i innych celów. Konstrukcja bramy pozwala im powrócić do pierwotnej pozycji i automatycznie ajya się natychmiast po przejściu przez nie. Bramy charakteryzują się bezgłośnym działaniem, łatwością funkcjonowania i szybkim czyszczeniem.

Czytaj więcej
© 2009-2018 DOORHAN Polska. All Rights Reserved.