Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe

Tam gdzie liczy się mikroklimat obiektu

Bramy przemysłowe DoorHan to innowacyjne i solidne produkty dopasowane do potrzeb biznesu i przemysłu. Szeroki wybór bram przemysłowych o różnym zastosowaniu i właściwościach, oferuje możliwości dopasowania typu bramy w zależności od wymogów miejsca przeznaczenia. Bramy przemysłowe jako jedne z elemntów utrzymania ruchu w przedsiębiorstwie, usprawniają logistykę i zwiększają poziom bezpieczeństwa. 

Przykładowe zastosowania bram przemysłowych

  • bramy do hal przemysłowych,
  • bramy przemysłowe dla centrów logistycznych,
  • gospodarstwa rolne,
  • bramy przmysłowe do podziemnych garaży,
  • garaże dla samochodów ciężarowych,
  • bramy przemysłowe do magazynów,
  • bramy do hal sportowych,
  • bramy serwisowe dla warsztatów samochodowych,
  • inne budynki komercyjne

Bramy przemysłowe segmentowe

Bramy przemysłowe segmentowe są instalowane na terenie otworów w budynkach przemysłowych, magazynach, sklepach, terminalach i innych obiektach przemysłowych, gdzie muszą spełnić znacznie bardziej rygorystyczne wymagania niż bramy garażowe. Ponieważ bramy przemysłowe są eksploatowane z dużą intensywnością, aby zapewnić długotrwałą pracę bez uszkodzeń, mają zwiększoną wytrzymałość dzięki wzmocnionej konstrukcji. 

Czytaj więcej

Bramy przemysłowe rolowane

Bramy przemysłowe rolowane są stosowane do ochrony otworów przed włamaniem i niekorzystnych warunków pogodowych, aby stworzyć komfort w pomieszczeniach poprzez zwiększenie ciepła i izolacji akustycznej.

Czytaj więcej

Bramy przemysłowe elastyczne

Bramy przemysłowe elastyczne przeznaczone są do izolacji i zachowania mikroklimatu pomieszczeń w obiektach przemysłowych, magazynowych, handlowych i innych.

Czytaj więcej

Bramy przemysłowe harmonijkowe

Bramy przemysłowe harmonijkowe są przeznaczone do montażu w pomieszczeniach przeznaczonych do zastosowań przemysłowych, gdzie konieczne jest zablokowanie otworów dużych wielkości: w kompleksach magazynowych i garażowych, w zajezdni transportowej, hangarach do samoloty, salony samochodowe itp.

Czytaj więcej

Bramy przemysłowe przesuwne

Bramy przemysłowe przesuwne są przeznaczone do montażu w pomieszczeniach przemysłowych, gdzie konieczne jest zablokowanie dużych otworów: w kompleksach magazynowych i garażowych, w składach transportowych, hangarach dla samolotów, salonach, itp.

Czytaj więcej