Segmentowe

Bramy segmentowe garażowe

Tam gdzie liczy się mikroklimat obiektu

Brama segmentowa garażowa RSD02

Bramy garażowe serii RSD02 przeznaczone są do montażu w otworach zarówno małych, jak i średnich. Mogą być instalowane w pomieszczeniach z nadprożem o wysokości 150 mm i odległościach bocznych (od krawędzi otworu do ściany) od 120 mm. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja i różnorodne typy prowadzeń umożliwiają zestawienie tej serii bram w pomieszczeniach o różnych cechach architektonicznych. Wymiary otworu: szerokość - od 2 000 do 6 000 mm; wysokość - od 1 800 do 3 500 mm. Bramy garażowe mogą być wyposażone w drzwi przejściowe osadzone w skrzydle bramy.

Czytaj więcej

Brama segmentowa garażowa RSD01

Bramy segmentowe RSD01 Hybrid przeznaczone są do zamykania otworów o małych wymiarach (szerokość od 2 250 do 3 500 mm, wysokość od 2 030 do 2 840 mm) w garażach i pomieszczeniach technicznych. Konstrukcję opartą na niskim typie prowadzenia można zainstalować w pomieszczeniach o minimalnych węgarkach i nadprożu (od 85 mm). W przypadku braku nadproża i węgarków w pomieszczeniu stosuje się wbudowane (tunelowe) mocowanie. Bramy RSD01 Hybrid są ​​idealne do zastosowania w indywidualnej konstrukcji. Mają szeroką gamę rozwiązań kolorystycznych i projektowych. Konstrukcja bramy jest efektywna termicznie (niezawodnie uszczelnia otwór), jest trwała, łatwa w montażu i ma długą żywotność.

Czytaj więcej

Brama segmentowa garażowa RSD01 DIY

Bramy segmentowe o standardowych wymiarach posiadają cechy konstrukcyjne serii RSD01. Bramy produkowane są w 13 zestawach, które są zawsze dostępne w regionalnych magazynach. Mechanizm równowarzący jest zaprojektowany dla 15 000 cykli operacyjnych. Zestawy są zaprojektowane do samodzielnego montażu, proste i wygodne zarówno podczas instalacji, jak i eksploatacj

Czytaj więcej

Drzwi boczne panelowe

Drzwi panelowe DoorHan przeznaczone są do montażu w garażu lub innym pomieszczeniu technicznym. Konstrukcja jest warstwowym materiałem panelowym, obszytym aluminiowym profilem. Aby zabezpieczyć konstrukcję przed korozją, profile są malowane proszkowo. Wzdłuż całego obwodu skrzydła znajduje się podwójna uszczelka, która eliminuje przeciągi oraz większa izolację akustyczn.  Ponieważ drzwi garażowe DoorHan wykonane są z tych samych płyt warstwowych jak bramy garażowe, pozwala to zapewnić im harmonijne połączenie wszystkich elementów.

Czytaj więcej

Drzwi boczne panelowe ULTRA

Uniwersalny, budżetowy model specjalnego przeznaczenia może funkcjonować jako drzwi garażowe, zewnętrzne i wewnętrzne użyteczne, zarówno w sektorze prywatnym, jak i przemysłowym. Drzwi mogą być eksploatowane w agresywnym środowisku, w klimacie umiarkowanym i zimnym, w zamkniętych obszarach ogrzewanych i wentylowanych w temperaturze -25 do +40 °C i wilgotności względnej do 80%. Drzwi  dostępne w dwóch standardowy kolorach RAL9010 (Biały) oraz RAL8014 (Brązowy), w strukturze Woodgrian i tłoczeniu S-line. Drzwi montowane są w sposób natynkowy.

Czytaj więcej