Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe

Tam gdzie liczy się mikroklimat obiektu
Bramy garażowe segmentowe dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza bramy, umożliwiają swobodne parkowanie samochodu bezpośrednio przed bramą. Zaleta pionowego startu segmentowej bramy garażowej przydaje się również w zimne i śnieżne dni, gdy miejsce parkingowe jest oblodzone lub zasypane śniegiem. To ważna zaleta zwłaszcza, gdy posiadamy mało miejsca parkingowego przed garażem lub gdy wjazd do garażu znajduje się np. przy ruchliwej ulicy. Segmentowe bramy garażowe DoorHan to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które zapewnia doskonałą ochronę przed utratą ciepła oraz zaporę dla fal akustycznych. Wszystko to jest możliwe dzięki idealnej grubości skrzydła, które jest wypełnione 40 milimetrową warstwą bezfreonowej pianki.

Bramy garażowe segmentowe RSD02

Bramy garażowe segmentowe serii RSD02 przeznaczone są do montażu w otworach zarówno małych, jak i średnich. Mogą być instalowane w pomieszczeniach z nadprożem o wysokości 150 mm i odległościach bocznych (od krawędzi otworu do ściany) od 120 mm. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja i różnorodne typy prowadzeń umożliwiają zestawienie tej serii bram garażowych w pomieszczeniach o różnych cechach architektonicznych. Wymiary otworu: szerokość - od 2 000 do 6 000 mm; wysokość - od 1 800 do 3 500 mm. Bramy garażowe mogą być wyposażone w drzwi przejściowe osadzone w skrzydle bramy.

Czytaj więcej

Bramy garażowe segmentowe RSD01

Segmentowe bramy garażowe RSD01 Hybrid przeznaczone są do zamykania otworów o małych wymiarach (szerokość od 2 250 do 3 500 mm, wysokość od 2 030 do 2 840 mm) w garażach i pomieszczeniach technicznych. Konstrukcję opartą na niskim typie prowadzenia można zainstalować w pomieszczeniach o minimalnych węgarkach i nadprożu (od 85 mm). W przypadku braku nadproża i węgarków w pomieszczeniu stosuje się wbudowane (tunelowe) mocowanie. Bramy garażowe segmentowe RSD01 Hybrid są ​​idealne do zastosowania w indywidualnej konstrukcji. Mają szeroką gamę rozwiązań kolorystycznych i projektowych. Konstrukcja bramy segmentowej jest efektywna termicznie (niezawodnie uszczelnia otwór), jest trwała, łatwa w montażu i ma długą żywotność.

Czytaj więcej

Bramy garażowe segmentowe RSD01 DIY

Garażowe bramy segmentowe o standardowych wymiarach posiadają cechy konstrukcyjne serii RSD01. Bramy garażowe produkowane są w 13 zestawach, które są zawsze dostępne w regionalnych magazynach. Mechanizm równoważący jest zaprojektowany dla 15 000 cykli operacyjnych. Zestawy są zaprojektowane do samodzielnego montażu, proste i wygodne zarówno podczas instalacji, jak i eksploatacji.

Czytaj więcej

Drzwi garażowe boczne

Garażowe drzwi boczne DoorHan przeznaczone są do montażu w garażu lub innym pomieszczeniu technicznym. Konstrukcja jest warstwowym materiałem panelowym, obszytym aluminiowym profilem. Aby zabezpieczyć konstrukcję przed korozją, profile są malowane proszkowo. Wzdłuż całego obwodu skrzydła znajduje się podwójna uszczelka, która eliminuje przeciągi oraz większa izolację akustyczn.  Ponieważ drzwi garażowe DoorHan wykonane są z tych samych płyt warstwowych jak bramy garażowe, pozwala to zapewnić im harmonijne połączenie wszystkich elementów.

Czytaj więcej

Drzwi boczne panelowe ULTRA

Uniwersalny, budżetowy model specjalnego przeznaczenia może funkcjonować jako drzwi garażowe, zewnętrzne i wewnętrzne użyteczne, zarówno w sektorze prywatnym, jak i przemysłowym. Drzwi mogą być eksploatowane w agresywnym środowisku, w klimacie umiarkowanym i zimnym, w zamkniętych obszarach ogrzewanych i wentylowanych w temperaturze -25 do +40 °C i wilgotności względnej do 80%. Drzwi  dostępne w dwóch standardowy kolorach RAL9010 (Biały) oraz RAL8014 (Brązowy), w strukturze Woodgrian i tłoczeniu S-line. Drzwi montowane są w sposób natynkowy.

Czytaj więcej

Zalety bram garażowych segmentowych

01

BRAMY GARAŻOWE OSZCZĘDZAJĄCE ENERGIĘ

Wyniki obiektywnych badań przeprowadzonych przez instytut fizyki budowlanej potwierdziły, że bramy garażowe firmy DoorHan posiadają najwyższe charakterystyki w zakresie oszczędności energii. Dzięki temu bramy garażowe DoorHan zatrzymują ciepło wewnątrz pomieszczeń w okresie chłodów oraz zapewniają komfortową temperaturę podczas upałów.
02

WYGODA I KOMFORT

Automatyczne bramy segmentowe DoorHan sterowane są zdalnie. Naciskając przycisk można otworzyć lub zamknąć garaż nie wychodząc z samochodu, co jest szczególnie ważne zimą oraz podczas wietrznej lub deszczowej pogody.
03

ROZWIĄZANIA PODKREŚLAJĄCE INDYWIDUALNOŚĆ

Firma DoorHan oferuje Państwu wiele wariantów wykonania bram garażowych, co pozwoli dobrać wygląd zewnętrzny maksymalnie pasujący pod względem aranżacji do Państwa domu. Bogaty wybór kolorów oraz dodatkowe akcesoria pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego wyglądu, który będzie odzwierciedlać Państwa indywidualność.
04

OSZCZĘDNOŚĆ PRZESTRZENI

Dzięki zakupowi garażowych bram segmentowych DoorHan uzyskacie Państwo więcej przestrzeni potrzebnej przy wykonywaniu manewrów podczas parkowania samochodu, gdyż brama garażowa podnoszona jest pod sufit.
05

WYSOKA TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie działalności firmy DoorHan owocuje niezawodnością wyrobów projektowanych i produkowanych wg najnowszych standardów i najnowocześniejszych technologii produkcji.
06

BEZPIECZEŃSTWO

Bramy garażowe segmentowe DoorHan posiadają wielostopniowy system bezpieczeństwa, który podnosi stopień zabezpieczenia przed włamaniem oraz zapobiega opadaniu pancerza bram.
07

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

Na wszystkich etapach prac od sporządzenia zamówienia, poprzez produkcję i montaż do serwisu w firmie DoorHan pracują profesjonaliści doskonale znający swoją pracę. Dzięki temu bramy garażowe zostaną zainstalowane w bardzo krótkim terminie i będą służyć Państwu przez długie lata.