Bramy garażowe rozwierne

Proste i sprawdzone rozwiązania
Bramy garażowe uchylne to bramy wykonane z jednego panelu. Działają na obrotowych ramionach i systemie ościeżnicy lub szyny, który przechyla skrzydło bramy w górę do przestrzeni sufitu. Ten typ bram nie wymaga dużego prześwitu nad głową. W zależności od instalacji skrzydło bramy może wystawać poza otwór w pozycji otwartej. Dostępnych jest wiele opcji projektów dla bram panelowych, które pasują do elewacji domu.

Brama garażowa rozwierna panelowa DLD03

Brama garażowa rozwierna panelowa serii DLD03 przeznaczona jest do zamykania otworów o małych wymiarach (szerokość od 1 500 do 3 000 mm, wysokość od 1 500 do 2 500 mm) w garażach i pomieszczeniach technicznych. Konstrukcję można zainstalować w pomieszczeniach bez węgarków (od 0mm) i zerowym nadprożu (od 0 mm). Bramy garażowe rozwierne DLD03 są ​​idealne do zastosowania w pomieszczeniach ogrzewanych. Mają szeroką gamę rozwiązań kolorystycznych i projektowych. Konstrukcja bramy rozwiernej jest prosta, łatwa w montażu.

Czytaj więcej

Brama garażowa rozwierna ocieplona DLD02

Garażowa brama rozwierna DLD02 przeznaczona jest do zamykania otworów o małych wymiarach (szerokość od 1 030 do 4 030 mm, wysokość od 1 520 do 3 020 mm) w garażach i pomieszczeniach technicznych. Konstrukcję można zainstalować w pomieszczeniach o minimalnych węgarkach (od 0mm) i zerowym nadprożu (od 0 mm). Bramy garażowe rozwierne DLD02 są ​​idealne do zastosowania w pomieszczeniach ogrzewanych. Mają szeroką gamę rozwiązań kolorystycznych i projektowych. Konstrukcja bramy uchylnej jest prosta, łatwa w montażu.

Czytaj więcej

Brama garażowa rozwierna nieocieplona DLD01

Garażowa brama rozwierna DLD01 przeznaczona jest do zamykania otworów o małych wymiarach (szerokość od 1 030 do 4 030 mm, wysokość od 1 520 do 3 020 mm) w garażach i pomieszczeniach technicznych. Konstrukcję można zainstalować w pomieszczeniach o minimalnych węgarkach (od 0mm) i zerowym nadprożu (od 0 mm). Bramy garażowe rozwierne DLD01 są ​​idealne do zastosowania w pomieszczeniach nieogrzewanych. Mają szeroką gamę rozwiązań kolorystycznych i projektowych. Konstrukcja bramy uchylnej jest prosta, łatwa w montażu.

Czytaj więcej