Uszczelnienia pneumatyczne

Uszczelnienie pneumatyczne

Uszczelnienie pneumatyczne serii DSHINF są instalowane w przypadkach, w których szczególnie ważne jest przestrzeganie reżimu temperaturowego, na przykład w dokach załadunkowych magazynów zamrażalniczych. Podczas wykonywania pracy karoseria częściowo wchodzi w śluzę. Górne i boczne poduszki powietrzne nadmuchują się, zapewniając wysoką szczelność między nadwoziem a budynkiem. Pod koniec pracy poduszki są odpuszczane. Sterowanie nadmuchiwanymi uszczelkami może być wykonywane z konsoli rampy przeładunkowej (za pomocą specjalnej jednostki sterującej z funkcją monitorowania śluz pneumatycznych). Podczas używania tego rodzaju uszczelniaczy na platformie przed dokiem zaleca się zamontowanie naprowadzaczy kół lub metalowych odbojników. Montaż śluzy nadmuchiwanej odbywa się w sposobem nakładanym.

Platforma wyrównująca z obrotową wargą

Uszczelniacz nadmuchiwany

Obszary aplikacji

Kompleksy magazynowe

Kompleksy magazynowe

Korzyści

1
 
System przepływu wody
zapobiega opadom w strefie rozładunku
sluzy_uszczelniajace_1.2.jpg
2
 
Stosowanie materiałów
odpornych na zużycie
zapewnia uszczelnieniom
długą żywotność
podczas intensywnej pracy
sluzy_uszczelniajace_2.2.jpg
3
 
Może być stosowany
w trudnych warunkach
klimatycznych
sluzy_uszczelniajace_3.2.jpg
4
 
Wygoda i bezpieczeństwo
eksploatacji
zapewnia szczegółowo
przemyślana konstrukcja
sluzy_uszczelniajace_4.2.jpg

Budowa

 1. Obudowa uszczelniacza (dwie ściany i dach)

 2.  Wentylator

 3.  Bloki systemu przeciwwagi

 4.  Przeciwwaga

 5.  Poduszka boczna

 6. Roleta dekoracyjna

 7.  Wałek systemu przeciwwagi

 8.  Poduszka górna
Platforma wyrównująca z obrotową wargą

Wymiary otworu

Parametr Wskaźnik
Wysokość konstrukcji, mm 3 300 / 3 800 / 4 900
Szerokość konstrukcji, mm 3 410 / 3 610

Tabela rozmiarów

Wysokość, mm
4900
3800
3300
3400 3600
Szerokość, mm

Przygotowanie obiektu budowlanego

Widok ogólny
Platforma wyrównująca z obrotową wargą

W - Szerokość uszczelniacza, mm; H - Wysokość uszczelniacza, mm; C - Głębokość uszczelniacza, mm; *? - Przedłużenie górnej poduszki.
** - 600mm dla uszczelki z przedłużeniem górnej poduszki 900mm / 700mm do uszczelniania przez statek bardziej wierny poduszki 1200 MM

[czarny] - wolna przestrzeń wymagna do montażu śluzy
[kratka] - obszar pokryty uszczelnieniem

Sposoby instalacji

Platforma wyrównująca z obrotową wargą

Montaż natynkowy

Podstawowe wyposażenie

DSHINF_base_1.jpg

Poduszki boczne

DSHINF_base_2.jpg

Poduszka przednia

Dodatkowe wyposażenie

Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Wydłużenie górnej poduszki
1 200 mm
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Naprowadzacze kół.
Zaprojektowane, aby zapewnić szybkie i dokładne parkowanie samochodu w doku oraz zapobiegać uszkodzeniom uszczelniaczym i ścian budynku. Naprowadzacze są zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować możliwy kontakt z obręczą kół samochodu. Są to rury stalowe o średnicy 159 mm z zaczepami do mocowania i instalowane na placu przed stacją dokującą. Naprowadzacze montuje się na dwa sposoby - na śruby kotwowe lub betonowanie.
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Ogrodzenia.
Są instalowane w pomieszczeniach zamkniętych, zaprojektowanych tak, aby zapobiegać uszkodzeniom ścian budynków za pomocą wózka widłowego, zapewniając prawidłowy i bezpieczny ruch w przestrzeni magazynowej i przy wjeździe do doku. Ogrodzenia są okrągłymi rurami o średnicy 100-159 mm, mogą mieć dowolny kształt i są wykonane zgodnie ze szkicami klienta.
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Słupki odbojowe.
Zaprojektowane, aby zapobiec uszkodzeniom regałów oraz narożników bram w przypadku uderzenia wózka widłowego, są instalowane przed nimi wewnątrz magazynu. Średnica rury - od 100 do 159 mm.
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Gniazdo do zabetonowania.
Produkowane jest zgodnie z wymiarami montażowymi rampy przeładunkowej.
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Artykułk «BR250x250x100».
Podstawowy. Gumowy zderzak 250х250х100 mm. Zapewnia bezpieczne wejście ciężarówki do miejsca załadunku i zapobiega uszkodzeniom ścian budynku. Wymiary montażowe, w sekcji «Rysunki».
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Artykuł «BR450x250x100».
Podstawowy. Gumowy zderzak 450x250x100 mm. Zapewnia bezpieczne wejście ciężarówki do miejsca załadunku i zapobiega uszkodzeniom ścian budynku. Wymiary montażowe, w sekcji «Rysunki».
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Artykuł «BRC510х250х330».
Jest on zbudowany na podstawie zderzaka 450x250x100 mm. Zderzak gumowy 510x250x330 mm (wymiary zewnętrzne) typ konsolowy. Zapewnia bezpieczne wejście ciężarówki do miejsca załadunku i zapobiega uszkodzeniom ścian budynku. Używany w przypadku, gdy wysokość nadwozia samochodu może być większa niż wysokość rampy. Aby uzyskać wymiary montażowe, patrz «Rysunki».
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Artykuł «BRM610х250х175».
Jest on zbudowany na podstawie zderzaka 450x250x100 mm. Gumowy zderzak 610х250х175 mm (wymiary zewnętrzne) jest ruchomy. Podąża on za ruchami wózka w górę i w dół podczas załadunku / rozładunku. Ma znacznie większą odporność na zużycie dzięki mobilności. Aby uzyskać wymiary montażowe, patrz «Rysunki».
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Metalowy zderzak z wkładką przepustnicy
Jest to zderzak hybrydowy, to połączenie ruchomego zderzaka i zderzaka z metalową płytą. Składa się z uchwytu, wkładki tłumiącej wykonanej z gumowych wiórów i ruchomej, solidnej zewnętrznej pokrywy stalowej, która jest w stanie poruszać się po ruchach nadwozia samochodu.
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Artykuł «BRSP (16) 465х250х165».
Jest on zbudowany na podstawie zderzaka 450x250x100 mm. Zderzak 465х250х16 ​​mm (wymiary zewnętrzne) ze stalową pokrywą roboczą o grubości 16 mm. Składa się z wypełniacza amortyzującego (gumowy zderzak 450x250x100 mm), który jest pokryty twardą zewnętrzną stalową płytą. Aby uzyskać wymiary montażowe, patrz «Rysunki».
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Artykuł «BRSP (16) 465х250х165S».
Jest on zbudowany na podstawie zderzaka 450x250x100 mm. Zderzak ma wymiary 465x250x165 mm (wymiary zewnętrzne) ze stalową pokrywą roboczą o grubości 16 mm i czujnikiem parkowania. Składa się z wypełniacza amortyzującego (gumowy zderzak 450x250x100 mm), który jest zamknięty mocną zewnętrzną stalową płytą i czujnikiem, co zapewnia bezpieczne dokowanie ciężarówki. Używany w systemie z radarem parkingowym. Aby uzyskać wymiary montażowe, patrz «Rysunki».
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Artykuł «BRSP (10) 460х250х160».
Jest on zbudowany na podstawie zderzaka 450x250x100 mm. Zderzak 460h250h160 mm (wymiary zewnętrzne) ze stalową podkładką roboczą o grubości 10 mm. Składa się z wypełniacza amortyzującego (gumowy zderzak 450x250x100 mm), który jest pokryty twardą zewnętrzną stalową płytą. Aby uzyskać wymiary montażowe, patrz «Rysunki».
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Podwójny klin pod koła
Przyjazny w obsłudze, innowacyjny i wytrzymały podwójny klin pod koła, blokujący koła ciężarówki po obu stronach. Ten klin może zostać wyposażony opcjonalnie w detektor optyczny.
Platforma wyrównująca z obrotową wargą
Lampa oświetleniowa.
Jest przeznaczona oświetlenia platformy przeładunkowej. Mocowana na ramieniu z możliwością regulacji.

Specyfikacja techniczna

Parametr Znaczenie Uwagi
Długość, mm 800
Szerokość, mm 900
Kolor paneli RAL 9003 (biały)
Kolor profili RAL 9006 (srebrny)
Kolor czarny
Zarządzanie wyłącznik

Warunki eksploatacji produktu

 1. Przed rozpoczęciem pracy należy sprawdzić ogólny stan uszczelniacza. Nie uruchamiać, jeśli występują usterki.

 2. Wyśrodkuj karoserię, zapewniając równe odstępy między korpusem a ściankami uszczelnienia po obu stronach. Powoli dopasuj samochód do otworu, aż oprze się o gumowe zderzaki.

 3. Upewnij się, że samochód jest całkowicie nieruchomy i stoi na hamulcu ręcznym (kliny są zainstalowane).

 4. Włącz wentylator. Aby to zrobić, naciśnij przycisk na jednostce sterującej, po około 30 sekundach uszczelka zostanie nadmuchana i całkowicie zakryje karoserię.

 5. Wyłącz wentylator po zakończeniu. Ruch samochodu powinien rozpocząć się dopiero po pełnym powrocie poduszek uszczelnienia pneumatycznego do ich pierwotnej pozycji.

   
  Uwagę! Podczas całego procesu załadunku/rozładunku wentylator musi pozostać włączony.

Certyfikaty i deklaracje

Certyfikat zgodności (sprzęt do przeładunku)