Bramy elastyczne

Bramy przemysłowe elastyczne

Tam gdzie liczy się mikroklimat obiektu
Bramy przemysłowe szybkobieżne oraz kurtyny paskowe z PCV firmy DoorHan służą do oddzielenia pomieszczeń i jednocześnie zapewniają możliwość połączenia komunikacyjnego i funkcjonalnego między pomieszczeniami magazynowymi. Stanowią również zabezpieczenie przed przedostawaniem się wilgoci, zmniejszają straty ciepła oraz stabilizują temperaturę i wilgotność izolowanego pomieszczenia. Ogrzewanie i chłodzenie obiektów przemysłowych oraz magazynowych jest kluczowym elementem każdego przedsiębiorstwa. Zastosowanie bram przemysłowych szybkobieżnych PVC jest efektywnym rozwiązaniem dla środowisk magazynowych. Jest to skuteczny sposób na zmniejszenie kosztów energii poprzez utrzymanie ciepła lub chłodnego powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Tego typu bramy są przeznaczone dla dużych producentów przemysłowych i pomieszczeń magazynowych; zapewniają ochronę przed przeciągami i kurzem, są odporne na wodę i odpowiadają za stabilizację wymaganego mikroklimatu. DoorHan oferuje kilka wariantów bram PVC, dzięki którym można rozwiązać wiele różnych zadań.

Przemysłowa brama szybkobieżna zewnętrzna

Przemysłowe bramy szybkobieżne zewnętrzne są przeznaczone do izolacji i konserwacji mikroklimatu pomieszczeń na obiektach przemysłowych, magazynowych, handlowych i innych celów.

Czytaj więcej

Przemysłowa brama szybkobieżna wewnętrzna

Przemysłowe bramy szybkobieżne wewnętrzne są przeznaczone do izolacji i konserwacji mikroklimatu pomieszczeń na obiektach przemysłowych, magazynowych, handlowych i innych celów.

Czytaj więcej

Przemysłowa brama wahadłowa SSD

Przemysłowe bramy wahadłowe serii SSD wykonane są z elastycznej folii PVC są przeznaczone do izolacji i zachowania mikroklimatu pomieszczeń w obiektach przemysłowych, magazynowych, handlowych i innych. Na życzenie klienta skrzydło bramy wahadłowej może być wykonane z folii przezroczystej, nieprzeźroczystej lub kombinowanej. Może być stosowany w temperaturze do -30°C (w przypadku stosowania folii niskotemperaturowej). Bramy wahadłowe pracują cicho, są łatwe w obsłudze i czyszczeniu. Konstrukcja wahadłowych bram z PVC umożliwia automatyczny natychmiastowy powrót do pozycji wyjściowej, zamykając się po przejściu przez nie. Rama wykonana jest z profilu aluminiowego, konstrukcja jest mocna i niezawodna.

Czytaj więcej

Przemysłowa brama wstęgowa FC

Przemysłowe bramy wstęgowe przeznaczone są do izolacji i zachowania mikroklimatu pomieszczeń w obiektach przemysłowych, magazynowych, handlowych i innych. Projekt zasłon z folii w paski pozwala im na powrót do pierwotnej pozycji i automatycznie zamykają się natychmiast po przejściu przez nie.

Czytaj więcej