Bramy przemysłowe segmentowe

Bramy przemysłowe segmentowe

Tam gdzie liczy się mikroklimat obiektu
Bramy przemysłowe segmentowe DoorHan – to idealne rozwiązanie dla biznesu i produkcji. Charakteryzują się one podwyższoną wytrzymałością na zużycie i mogą być stosowane do pomieszczeń o dowolnej konstrukcji. W celu zapewnienia właściwego ich działania bez jakichkolwiek usterek przez długi czas, przy wysokiej intensywności otwierania i zamykania, stosuje się specjalne technologie. W konstrukcji bram i prowadnic przewidziano specjalne elementy, które podnoszą ich niezawodność oraz odporność na zużycie. Firma DoorHan w swoich bramach przemysłowych segmentowych realizuje najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu posiadają one unikalne właściwości eksploatacyjne. W bramach przemysłowych segmentowych DoorHan stosowany jest system uszczelnień, dzięki któremu zapewniona jest wysokoefektywna izolacja termiczna. Bramy przemysłowe segmentowe pozwalają na unikanie strat ciepła. Utrzymywanie odpowiednich warunków temperaturowych w przedsiębiorstwach jest bardzo istotne, szczególnie w okresach zimowych.

Brama przemysłowa segmentowa ISD02

Panoramiczne bramy przemysłowe segmentowe serii ISD02 są w całości lub częściowo złożone z panoramicznych paneli, co czyni je idealnym rozwiązaniem do montażu w budynkach z przeszklonymi fasadami, na przykład w salonach samochodowych. Nie mają one gorszej wytrzymałości niż bramy przemysłowe segmentowe serii ISD01 ze względu na fakt, że panele panoramiczne wykonane są z mocnych profili aluminiowych. Aby zwiększyć oszczędność energii i właściwości izolacyjne bramy, firma DoorHan oferuje połączenie paneli panoramicznych z płytami warstwowymi, a także zastosowanie profili aluminiowych T-Bridge, które są wyposażone w termiczną wkładkę wykonaną z poliamidu. Panoramiczne bramy przemysłowe segmentowe serii ISD02 mają te same urządzenia bezpieczeństwa i podstawowe wyposażenie, co bramy przemysłowe segmentowe serii ISD01. Są zautomatyzowane przez napędy elektryczne boczne oraz podsufitowe w zależności od powierzchni płótna.

Czytaj więcej

Brama przemysłowa segmentowa ISD01

Bramy przemysłowe segmentowe serii ISD01 są instalowane na terenie otworów w budynkach przemysłowych, magazynach, sklepach, terminalach i innych obiektach przemysłowych, gdzie muszą spełnić znacznie bardziej rygorystyczne wymagania niż bramy garażowe. Ponieważ bramy przemysłowe są eksploatowane z dużą intensywnością, aby zapewnić długotrwałą pracę bez uszkodzeń, mają zwiększoną wytrzymałość dzięki wzmocnionej konstrukcji. System uszczelnień stosowanych w bramie zapewnia wysoką izolację-zachowanie wymaganego trybu temperaturowego jest ważnym zadaniem praktycznie dla każdego obiektu przemysłowego. Aby przyciąć skrzydło drzwi, używany jest mechanizm zwrotny z systemem Quick Fix, który pozwala zminimalizować czas montażu.

Czytaj więcej

Drzwi panelowe boczne

Drzwi panelowe DoorHan przeznaczone są do montażu w garażu lub innym pomieszczeniu technicznym. Konstrukcja jest warstwowym materiałem panelowym, obszytym aluminiowym profilem. Aby zabezpieczyć konstrukcję przed korozją, profile są malowane proszkowo. Wzdłuż całego obwodu skrzydła znajduje się podwójna uszczelka, która eliminuje przeciągi oraz większa izolację akustyczn.  Ponieważ drzwi garażowe DoorHan wykonane są z tych samych płyt warstwowych jak bramy garażowe, pozwala to zapewnić im harmonijne połączenie wszystkich elementów.

Czytaj więcej

Drzwi panelowe boczne ULTRA

Uniwersalny, budżetowy model specjalnego przeznaczenia może funkcjonować jako drzwi panelowe, zewnętrzne i wewnętrzne użyteczne, zarówno w sektorze prywatnym, jak i przemysłowym. Drzwi mogą być eksploatowane w agresywnym środowisku, w klimacie umiarkowanym i zimnym, w zamkniętych obszarach ogrzewanych i wentylowanych w temperaturze -25 do +40 °C i wilgotności względnej do 80%. Drzwi  dostępne w dwóch standardowy kolorach RAL9010 (Biały) oraz RAL8014 (Brązowy), w strukturze Woodgrian i tłoczeniu S-line. Drzwi montowane są w sposób natynkowy.

Czytaj więcej