Napędy do bram skrzydłowych

Napędy do bram skrzydłowych

Napędy liniowe serii SWING przeznaczone są do automatyzacji wjazdowych bram skrzydłowych. Napędy śrubowe bezzwrotne nie wymagają zamków elektrycznych i śrub. W przypadku utraty zasilania, napęd może być łatwo zwolniony za pomocą lucza. Napęd składa się z silnika elektrycznego i reduktora, połączonych śrubą i nakrętką prowadzącą. Wszystkie urządzenia umieszczone są w obudowie z odlewanego ciśnieniowo aluminium, co zapobiega ich uszkodzeniu.

Siłownik liniowy SWING-5000/3000

Siłownik liniowy do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 5m wadze do 500kg.

Czytaj więcej

Siłownik liniowy SWING-4000

Siłownik liniowy do bram skrzydowych o długości skrzydłą 4m i wadze 400kg.

Czytaj więcej

Napęd liniowy SWING-24

Napęd elektromechaniczny SWING-24 jest przeznaczony do automatyzacji bram skrzydłowych o szerokości skrzydła 1,8m i wadze do 200kg.

Czytaj więcej

Napęd ramieniowy ARM-320 PRO

Napęd ramieniowy przeznaczony do bram skrzydowych o maksymalnej długości skrzydła 2m i wadze do 400kg

Czytaj więcej

Napęd ramieniowy ARM-230

Napęd elektromechaniczny ARM-230 jest przeznaczony do automatyzacji bram skrzydłowych o maksymalnej szerokości skrzydła 2m i wadze do 300kg.
ARM-230 jest przeznaczony do automatyzacji bram i bramek z podwójnym wahadłem. Napęd idealnie nadaje się do montażu zarówno na szerokich, jak i wąskich słupach i nie wymaga ułożenia rowków. Zintegrowana jednostka sterująca znacznie upraszcza wszystkie prace instalacyjne i połączenia elektryczne.

Czytaj więcej