Napędy i siłowniki

Napędy i siłowniki

Automatyczne napędy elektryczne DoorHan idealnie nadają się do automatyzacji bram garażowych. Urządzenia automatyczne instalowane w bramach garażowych pozwalają na otwieranie lub zamykanie bramy przy pomocy pilota, bez wychodzenia z samochodu.

Napędy do bram garażowych

Napędy sufitowe serii SECTIONAL przeznaczone są do automatyzacji garażowych bram o średniej intensywności użytkowania. Napędy elektryczne można łatwo zamocować do prowadnicy i przymocować do sufitu. W obudowę napędu wbudowaną jest lampa służąca do oświetlenia garażu, która włącza się automatycznie podczas zamykania lub otwierania bramy.

Czytaj więcej

Napędy do bram przemysłowych

Napędy nasadowe z serii SHAFT przeznaczone są do automatyzacji przemysłowych bram segmentowych ze sprężynami skrętnymi. Napędy są zaprojektowane do montowania tylko na wale. Do motoreduktorów stosowana jest zaawansowana technologia "kąpieli olejowej". Każdy napęd składa się z silnika elektrycznego, reduktora i wbudowanego sterownika. Silnik elektryczny i przekładnia redukcyjna są zamknięte w jednym korpusie. Kaseta 3-przyciskowa jest podłączona do jednostki  sterowniczej napędu.

Czytaj więcej

Napędy do bram wjazdowych

Napędy z serii SLIDING przeznaczone są do automatyzacji osiedlowych i przemysłowych bram przesuwnych. Składają się one z silnika elektrycznego oraz motoreduktora znajdującego się w pojemniku „miski olejowej” umieszczonych w jednej obudowie. Zastosowanie technologii „kąpieli olejowej” chroni napęd przed przegrzaniem oraz gwarantuje jego bezawaryjne funkcjonowanie nawet podczas intensywnej eksploatacji. Oprócz tego, olej znacznie polepsza charakterystyki eksploatacjne i zmniejsza zużycie napędu.

Czytaj więcej

Napędy do drzwi

Automatyczny napęd elektromechaniczny do drzwi skrzydłowych AD-SWING jest przeznaczony do otwierania i zamykania drzwi wahadłowych pomieszczeń o maksymalnym ciężarze skrzydła drzwi do 200 kg i maksymalnej szerokości 2 metrów.

Czytaj więcej

Silniki do rolet

Silniki elektryczne serii RS montowane wewnątrz wałka są przeznaczone do zastosowania w celu automatyzacji rolet, przeciwsłonecznych markiz i osłon. Napędy są łatwe w użyciu oraz połączone w grupy mogą być sterowane jednocześnie. Wszystkie montowane wewnątrz wałka napędy DoorHan są przystosowane do pracy przy napięciu 230V/50 Hz.

Czytaj więcej

Siłowniki do okien

Siłowniki AWIN przeznaczone są do otwierania i zamykania okien uchylnych, zawieszanych na dole, średnio zawieszonych i przesuwanych równolegle o wysokości co najmniej 500 mm.

Czytaj więcej