Bramy uchylne garażowe

Bramy garażowe uchylne

Proste i sprawdzone rozwiązania
Bramy garażowe uchylne to bramy wykonane z jednego panelu. Działają na obrotowych ramionach i systemie ościeżnicy lub szyny, który przechyla skrzydło bramy w górę do przestrzeni sufitu. Ten typ bram nie wymaga dużego prześwitu nad głową. W zależności od instalacji skrzydło bramy może wystawać poza otwór w pozycji otwartej. Dostępnych jest wiele opcji projektów dla bram panelowych, które pasują do elewacji domu.

Brama garażowa uchylna ocieplona RTD02

Brama garażowa uchylna ocieplona serii RTD02 przeznaczona jest do zamykania otworów o małych wymiarach (szerokość od 1 030 do 3 030 mm, wysokość od 1 870 do 2 820 mm) w garażach i pomieszczeniach technicznych. Konstrukcję opartą na niskim typie prowadzenia można zainstalować w pomieszczeniach o minimalnych węgarkach (od 100mm) i nadprożu (od 100 mm). W przypadku braku nadproża i węgarków w pomieszczeniu stosuje się wbudowane (tunelowe) mocowanie. Bramy garażowe uchylne RTD01 są ​​idealne do zastosowania w pomieszczeniach ogrzewanych. Mają szeroką gamę rozwiązań kolorystycznych i projektowych. Konstrukcja bramy uchylnej jest prosta, łatwa w montażu.

Czytaj więcej

Brama garażowa uchylna nieocieplona RTD01

Garażowa brama uchylna RTD01 przeznaczona jest do zamykania otworów o małych wymiarach (szerokość od 1 030 do 3 030 mm, wysokość od 1 870 do 2 820 mm) w garażach i pomieszczeniach technicznych. Konstrukcję opartą na niskim typie prowadzenia można zainstalować w pomieszczeniach o minimalnych węgarkach (od 100mm) i nadprożu (od 100 mm). W przypadku braku nadproża i węgarków w pomieszczeniu stosuje się wbudowane (tunelowe) mocowanie. Bramy garażowe uchylne RTD01 są ​​idealne do zastosowania w pomieszczeniach nieogrzewanych. Mają szeroką gamę rozwiązań kolorystycznych i projektowych. Konstrukcja bramy uchylnej jest prosta, łatwa w montażu.

Czytaj więcej