Domki przeładunkowe

Domki przeładunkowe

Tam gdzie konieczne jest maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych
Domek przeładunkowy to kompletny dok przeładunkowy znajdujący się poza pomieszczeniem magazynowym. W skład tej jednostki przeładunkowej wchodzi uszczelnienie doku oraz wyrównawcza rampa przeładunkowa. Jednostka ta znakomicie zabezpiecza ładunek przed działaniem czynników pogodowych oraz zapewnia stabilność temperatury w pomieszczeniu magazynowym. Domki przeładunkowe pozwalają na zaoszczędzenie miejsca w magazynie i tym samym na zwiększenie ich przepustowości. Domki przeładunkowe DoorHan produkowane są w dwóch rodzajach: dostosowane do ustawienia pod kątem prostym oraz skośnie - pod kątem ostrym w stosunku do doków przeładunkowych. Domki ustawiane pod kątem ostrym (skośnie) przeznaczone są do dostawiania w tych miejscach, w których niemożliwy jest bezpośredni podjazd ciężarówki.
Domki przeładunkowe stanowią kompletną jednostkę konstrukcyjną usytuowaną poza budynkiem magazynu. Dzięki domkom przeładunkowym możliwe jest wykorzystywanie powierzchni magazynowych w 100%.

Korzyści

Kompleksowy dostęp

Zewnętrzne domki przeładunkowe są specjalną konstrukcją, która umożliwia instalację ramp przeładunkowych i śluz uszczelniających przed budynkiem, które zapewniają termoizolację budynku od urządzeń techniki przeładunkowej.

Wygodne rozwiązanie

Zewnętrzne domki przeładunkowe są dostępne w czterech wersjach kąta dojazdu – 90, 60, 45 i 30°. Umożliwia to ich użytkowanie również w miejscach bez prostopadłego dojazdu samochodów ciężarowych.

Standardowy domek przeładunkowy

Domek przeładunkowy ciepły przeznaczony jest do montażu rampy wyrównawczej i uszczelniacza. Ze względu na fakt, że domki są wyprowadzane z budynku, ich użycie pozwala utrzymać mikroklimat i zaoszczędzić miejsce w obiektach magazynowych, a także chronić ładunek przed czynnikami klimatycznymi. Są one niezbędne w miejscach, w których konieczne jest maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych i istnieją zwiększone wymagania dotyczące reżimu temperaturowego, a także gdzie nie można zaparkować ciężarówek prostopadle do budynku.

Czytaj więcej

Lekki domek przeładunkowy

Domek przeładunkowy lekki przeznaczony jest do montażu rampy przeładunkowej i uszczelniacza. Ze względu na fakt, że domki są wyprowadzane z budynku, ich użycie pozwala zaoszczędzić miejsce w obiektach magazynowych. Są one niezbędne w miejscach, w których konieczne jest maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych a także gdzie nie można zaparkować ciężarówek prostopadle do budynku.

Czytaj więcej

Standardowy domek do obudowania

Domek przeładunkowy standardowy do obudowania przeznaczony jest do montażu rampy wyrównawczej i uszczelniacza. Ze względu na fakt, że domki są wyprowadzane z budynku, ich użycie pozwala utrzymać mikroklimat, a także chronić ładunek przed czynnikami klimatycznymi. Są one niezbędne w miejscach, w których istnieją zwiększone wymagania dotyczące reżimu temperaturowego, a także gdzie nie można zaparkować ciężarówek prostopadle do budynku.

Czytaj więcej

Lekki domek przeładunkowy do obudowania

Domek przeładunkowy lekki do obudowania przeznaczony jest do montażu rampy przeładunkowej i uszczelniacza. Ze względu na fakt, że domki są wyprowadzane z budynku, ich użycie pozwala zaoszczędzić miejsce w obiektach magazynowych. Są one niezbędne w miejscach, w których konieczne jest maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych a także gdzie nie można zaparkować ciężarówek prostopadle do budynku.

Czytaj więcej

Zewnętrzne stanowisko rampowe

Zdalne stanowisko rampowe serii FEH, FET jest zaprojektowane do zainstalowania platformy wyrównawczej. Ze względu na fakt, że stanowiska są umieszczone poza budynkiem, ich wykorzystanie pozwala zaoszczędzić miejsce składowania. Są one niezbędne w miejscach, w których konieczne jest maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych, a także gdzie nie można zaparkować ciężarówek prostopadle do budynku.

Czytaj więcej