Napędy do bram wjazdowych

Napędy do bram wjazdowych

Automatyczne napędy elektryczne DoorHan idealnie nadają się do automatyzacji bram garażowych. Urządzenia automatyczne instalowane w bramach garażowych pozwalają na otwieranie lub zamykanie bramy przy pomocy pilota, bez wychodzenia z samochodu.

Napędy do bram przesuwnych

Napędy z serii SLIDING przeznaczone są do automatyzacji osiedlowych i przemysłowych bram przesuwnych. Składają się one z silnika elektrycznego oraz motoreduktora znajdującego się w pojemniku „miski olejowej” umieszczonych w jednej obudowie. Zastosowanie technologii „kąpieli olejowej” chroni napęd przed przegrzaniem oraz gwarantuje jego bezawaryjne funkcjonowanie nawet podczas intensywnej eksploatacji. Oprócz tego, olej znacznie polepsza charakterystyki eksploatacjne i zmniejsza zużycie napędu.

Czytaj więcej

Napędy do bram skrzydłowych

Napędy liniowe serii SWING przeznaczone są do automatyzacji wjazdowych bram skrzydłowych. Napędy śrubowe bezzwrotne nie wymagają zamków elektrycznych i śrub. W przypadku utraty zasilania, napęd może być łatwo zwolniony za pomocą lucza. Napęd składa się z silnika elektrycznego i reduktora, połączonych śrubą i nakrętką prowadzącą. Wszystkie urządzenia umieszczone są w obudowie z odlewanego ciśnieniowo aluminium, co zapobiega ich uszkodzeniu.

Czytaj więcej