Rampy przeładunkowe

Rampy przeładunkowe

Tam gdzie potrzebny jest szybki załadunek i wyładunek towaru
Rampy przeładunkowe przeznaczone są do kompensowania różnicy wysokości między platformą ładunkową pojazdu ciężarowego, a posadzką magazynu. Dzięki rampom przeładunkowym zapewniony jest szybki i łatwy podjazd wózków widłowych do platformy ładunkowej pojazdu. Rampy przeładunkowe DoorHan mogą być stosowane w przypadku samochodów wyposażonych we wbudowane podnośniki. Szybkość i prostota załadunku / wyładunku sprawia, że koszty zakupu rampy przeładunkowej zwrócą się w ciągu pół roku.

Korzyści

Optymalizacja procedur roboczych

Rampy przeładunkowe umożliwiają wózkom widłowym szybki i bezproblemowy załadunek/rozładunek samochodów ciężarowych.

Szeroki wybór modeli

Szeroka oferta ramp przeładunkowych umożliwia wybór najkorzystniejszego rozwiązania dla każdej firmy.

Hydrauliczna rampa przeładunkowa z wargą wysuwaną

Hydrauliczne rampy przeładunkowe z wargą teleskopową serii DSi są najbardziej efektywnymi urządzeniami zapewniającymi dostęp wózka widłowego z magazynu do nadwozia pojazdu mechanicznego. Stosowane w przypadkach, gdy konieczne jest ustawienie rampy tak dokładnie, jak to możliwe w nadwoziu, a także w przypadku bocznego ładowania samochodów. Segmenty ramp umożliwiają pracę z samochodami, których szerokość jest mniejsza niż szerokość platformy.

Czytaj więcej

Hydrauliczna rampa przeładunkowa z wargą uchylną

Hydrauliczne rampy przeładunkowe z wargą na zawiasie typu DLHHi są najwygodniejszym urządzeniem, które umożliwia organizację miejsc przeładunkowych i zapewnia szybki załadunek i wyładunek towaru. Przy uruchomieniu rampa podnosi się, a klapa podczas obrotu rozkłada się. Potem rampa opada, aż nie osiągnie podłogi przestrzeni ładunkowej samochodu. Po tych czynnościach rampa jest gotowa do pracy. Po zakończeniu przeładunku rampa podnosi się, klapa opada i przechodzi do położenia pionowego, przy czym rampa zajmuje położenie wyjściowe. Hydrauliczne rampy przeładunkowe z wargą uchylną typu DLHHi są w ofercie dostępne również w wersji osadzonej i podwieszanej.

Czytaj więcej

Hydrauliczna rampa przeładunkowa konsolowa z wargą uchylną

Hydrauliczne rampy przeładunkowe z wargą na zawiasie typu DLHHC to typowe urządzenia do przeładowywania miejsc. Po uruchomieniu platforma unosi się, a warga, obracając się, otwiera się. Platforma jest obniżana, aż osiągnie podłogę karoserii. Po zakończeniu operacji załadunku i rozładunku platforma zostaje podniesiona, rampa zostaje obniżona, a platforma wraca do pierwotnego położenia. Platforma ma uniwersalny typ instalacji.


Czytaj więcej

Mechaniczna rampa przeładunkowa z wargą uchylną

Mechaniczna rampa przeładunkowa serii MODLi nie wymaga zasilania, może być stosowana w przypadkach, w których nie ma elektryczności i nie ma możliwości zainstalowania platformy elektrohydraulicznej. Platforma mechaniczna podnosi się ręcznie, z siłą dwóch osób, podczas gdy warga obraca się automatycznie. Platforma jest opuszczana, aż dotrze do karoserii samochodu. Po zakończeniu prac platforma zostaje podniesiona, warga opuszczona, a platforma wraca do pierwotnego położenia. Montaż odbywa się metodą wbudowaną lub podwieszaną.

Czytaj więcej

Mechaniczna mini rampa przeładunkowa

Rampa poziomująca MDLM została zaprojektowana jako wygodne i ekonomiczne rozwiązanie do pracy z mniej więcej taką samą wysokością samochodów. Minidok nie wymaga zasilania, może być stosowany w przypadkach, gdy nie jest możliwe zainstalowanie platformy elektrohydraulicznej. Platforma mechaniczna obsługiwana jest ręcznie za pomocą dźwigni, za pomocą siły jednej osoby. Podczas podnoszenia rampy, obracanie, otwiera się. Następnie platforma zostaje opuszczona, aż osiągnie podłogę karoserii. Po zakończeniu prac platforma ponownie się podnosi, rampa zamyka się, a platforma powraca do pierwotnego położenia. Instalacja odbywa się na specjalnie przygotowanej rampie lub w studzience.

Czytaj więcej