Post Formats

  • Innowacyjne rozwiązania na końcu świata
  • Innowacyjne rozwiązania na końcu świata
  • Innowacyjne rozwiązania na końcu świata

Innowacyjne rozwiązania na końcu świata

Dzięki temu, że produkty DoorHan są dostarczane na wielką skalę geograficzną postanowiono opracować specjalną serię modułowych konstrukcji, przeznaczoną do użytku w ekstremalnych warunkach pogodowych. Pierwsze dostawy produktów DoorHan na wybrzeżu arktycznym, nadzorował właściciel Arktyki - niedźwiedź polarny ;)

Dostawcy holdingu produkcyjnego DoorHan w końcu rozwiązali problem dostarczania własnych produktów do Arktyki. Przypomnijmy, że w dniu dzisiejszym Spółka DoorHan jest jednym z liderów na rynku rosyjskim i krajach WNP, w produkcji specjalnych ruchomych elementach załączających, takich jak bramy, rolety z automatycznym sterowaniem, specjalnych systemów ogrodzeniowych. Firma jest również stale zaangażowana w produkcji urządzeń przeładunkowych.

Ze względu na ogromną skalę sprzedaży produktów, DoorHan opracował unikalne struktury modułowe, które są przeznaczone do stosowania w mrozach arktycznych bez szkody dla części produktu i jego działania w ogóle. Takie produkty mają być wykorzystywane do budowy specjalnych budynków dla ludzi, którzy muszą żyć i pracować w ekstremalnych warunkach pogodowych, aby ułatwić im pobyt wśród wiecznego lodu i stworzyć najbardziej produktywne warunki do dalszej pracy.
W połowie lipca 2015 r. Firma DoorHan jako pierwsza zrealizowała plany transportu i instalacji specjalnych konstrukcji w naturalnym środowisku arktycznym. Przy pomocy lodołamacza w rejonach Dalekiej Północy dostarczono 31 kontenerów o standardowych rozmiarach, a także specjalne konstrukcje metalowe, które służą jako podstawa do budowy budynków modułowych. Według pracowników firmy, przed wylądowaniem na lodowym brzegu czekał na nich ogromny niedźwiedź polarny, próbujący osobiście monitorować proces rozładowywania produktów firmy w celu uzyskania bardziej efektywnego wyniku.